17 kwietnia 2026 r. w naszej szkole odbył się konkurs recytatorski „Wierszyki łamiące języki”. Uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności, mierząc się z trudnymi, pełnymi językowych łamańców tekstami.

Wydarzenie przebiegło w radosnej atmosferze i dostarczyło wielu emocji.
Klasy I
I m. Michalina B. kl. 1b
II m. Julia S. kl. 1b
III m. Alina D. kl. 1a
Klasy II-III
I m. Helena L. kl. II a
II m. Hanna W. kl. II b
III m. Adam G. kl. III a
Kl. IV-VI
I m. Helena K. kl. 4b
II m. Julian M. kl. 6a
Gratulujemy wszystkim występującym odwagi i zaangażowania! Organizatorką rywalizacji była p. A. Grudniewska.