Konkurs plastyczny „Zdrowo jem” spotkał się z ogromnym zainteresowaniem uczniów naszej szkoły, przygotowano aż 60 prac!

Wybór tych najlepszych okazał się niezwykle trudnym zadaniem, jury najwyżej oceniło następujące prace:
KLASY I-III
- Antonina Gutowska kl. 2a
- Mikołaj Jabłoński kl. 1a
- Maja Hyra kl. 2a
KLASY IV-VIII
- Amelia Kusio kl. 4a
- Hanna Laudańska kl. 6a
- Dominik Domagała kl. 5a
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom! Zachwyciliście pięknymi pracami, kreatywnością oraz niezwykłym talentem!